KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkamada müşteri memnuniyeti bilincinde hizmet veriyoruz

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltukların zamanla yoğun kullanımdan dolayı kirlenip yıkanması, ev hanımı için çok zordur. Bu nedenle koltuk yıkama işinde firmamızı seçmeniz sizin için çok faydalı olacaktır. En kaliteli temizlik ürünleri, koltuk yıkama işlemi yapılmadan önce koltuktaki kumaşın aşınmaması için seçilmelidir. Koltuğu yıkamak için sıcak su kullanmak çok önemlidir.

Her şeyden önce, ne olursa olsun klasik yöntemlerinizle koltuklarınızı yıkamamalısınız. Koltuklarınız, kumaş, elyaf ve şekle göre doğru tedavileri uygulayarak yıkanmalıdır. Tay tüyü, deri kaplama, kadife koltuk takımlarından saten kaplamaya kadar her türlü kumaş için farklı yıkama talimatları vardır. Talimatlara göre yapmanız gereken tek şey profesyonel bir ekipten destek almaktır. Bugün, koltuğunuzu yıkamak için verilen talimatlara uysanız bile, kendiniz yaparsanız asla doğru sonuçları elde edemezsiniz. Ayrıca, boşuna kendinizi saatlerce harcayacaksınız. Üstelik, kendiniz koltuk yıkarken koltuklarınızın ömrünü kısaltabilirsiniz. Burada önemli olan koltuk yıkama da kullanılacak araç gereçleri doğru bir şekilde kullanmaktır.

Eğer siz de profesyonel bir koltuk temizliği istiyorsanız bizimle (0541) 413 81 61 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kadife Koltuk Yıkama

Kadife kumaşlar bilindiği üzere şık bir görünüşe sahiptir, fakat kadife kumaşların temizliği çok zor olmasa da dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Kadife koltuklarınızdan leke ve kirleri çıkarmak için asit, aseton, tiner vb ürünleri kesinlikle kullanmamanız gerekir. Kadife koltuklarınıza yanlış bir uygulama yapıldığı takdir de koltuklarınızın kumaşına zarar verebilir yıpratabilirsiniz. Bu konuda oldukça profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Neden olunuyor ve istediğiniz gibi bir temizlik elde edilmiyor. Bu nedenle hem maliyet hem de gereksiz yorgunluk ortaya çıkacaktır. Bu gibi durumlardan etkilenmemek için yapmanız gereken en önemli şey firmamızdan yararlanmaktır. Firmamız son derece makul bir zebra stor perde yıkama fiyatı ile hitap etmektedir ve bu noktada perdeler kendi imkanlarıyla yıkayabileceğinden daha uygun bir maliyetle yıkanabilir

Kadife Koltuk Yıkama