HALI YIKAMA

Halı Yıkama

Halı yıkamada müşteri memnuniyeti bilincinde hizmet veriyoruz

Halı yıkama yaptırmadan önce firmalar arası ciddi bir araştırma yapmak gerekir. Firmamız İstanbul Anadolu yakası birçok ilçelerinde halı temizleme hizmeti vermektedir.

Günümüzde halı temizleme hizmeti alabileceğiniz bir çok firmaya kolayca ulaşabilirsiniz ve bu firmalar halı temizleme işleminde en iyi olduklarını söylerler ve iddia ederler gerçekten de öylemidir bu yüzden halı yıkama yaptırmaya karar verildiğinde yerinde görmek en doğrusudur. Bunun için zamanınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyor ve bu zamanı sevdiklerinizle geçirebileceğiniz güvenli bir hizmet sunuyoruz.
Halı yıkama işini bize zamanınızı sevdiklerinize bırakın.

Şagi Halı Yıkama

Şagi halı yıkama sanıldığı kadar kolay değildir. Şagi halı yıkama yapılmadan önce mutlaka çırpılmalı ve sonra yıkama işlemi yapılmalıdır. Bayanların en büyük şikayetlerinden bir diğeri ise sagi halının kolay temizlenememesi ve içerisinden yabancı maddelerin süpürme işlemi ile alınamamasıdır. Şagi halı yıkama için firmamızdan destek alabilirsiniz.
Her yeni yıl onlarca halı yıkama firması açılıyor ve yüzlerce insan halı yıkama mağduru oluyor. Mağdur olmamak için tecrübesiz firmaların halılarınızda staj görmelerine müsade etmeyin.

Halılarınızı 10 yıllık tecrübemize güvenerek yıkatabilirsiniz…

Step Halı Yıkama

Step halı yıkama profesyonellik ve tecrübe isteyen diğer halılardan sadece birisi. Step halı yıkama günümüzde bayanlar tarafından tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biriside evlerde görsel bir dekor oluşturması step halı yıkama alt tabanlarının yapıştırma olması suda bekleme süresini azaltmaktadır uzun süre su ile teması halinde astarındaki yapıştırılmış fitilleri çözülmeye başlar ve halı çok çabuk deforme olur aynı zamanda step halıların uzun süre suda beklemesi halı yüzeyinde renklerin arka yüzüne çıkmasına sebep olur step halıların kuruma süresi her ne kadar fanlar yardımıyla kısa bir zaman içerisinde hazır olsa da yine de kontrolü iyi yapılmalı ve kuruduğundan emin olunmalıdır astar içerisinde kalan hafif bir nem halıda küflenme ve koku yapacağı için kesinlikle taşıma poşetlerinde bırakılmamalıdır.

Mutlaka ters tarafından son kontrol aşamasında tozları alınarak paketlenmeli step halıların astar içerisinde fabrika çıkışlı sürülen losyon zamanda özelliğini yitirir ve sarı ince bir toz tabakası olarak dökülmeye başlar

Nepal Halı Yıkama

Nepal halınız hiç bu kadar temiz olmamıştı!.

Bir Nepal halı yünü HİNDİSTAN nın NEPAL kentinde yetişen koyunların yünlerinden yapıldığı bilinmektedir neredeyse diğer tüm yün türlerinden daha yumuşak yapılır. Bu nedenle, temizlik yaparken yalnızca yünün korunması değil, aynı zamanda nepal halı yıkama yapılırken kullanacağımız makinelerin baskısı etki edeceğinden fırçalarında baskısı mümkün olduğunca düşük tutulur. Kesinlikle kullanılan ürünlerin organik halı şampuanı olması gerekir aksi takdirde halıda kalıcı izlere ve lekelere sebep olur.